Спортом займатися – здоров’я набиратися!

Спортом займатися – здоров’я набиратися!

29.11.2018 р. в спортивному залі Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» проводилися зональні змагання з волейболу серед юнаків ПТНЗ області та м. Мелітополя. На початку турніру до гравців та вболівальників зі словами привітання звернувся заступник директора з ВР Єременко Вячеслав Миколайович, який побажав всім чесної гри та перемоги.
В змаганнях брали участь чотири команди, які змагалися в силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Турнір проводився коловою системою. Незважаючи на гарну фізичну підготовку юнаків, завжди перемагають найсильніші. З ентузіазмом та азартом підтримували гравців учні нашого центру з балконів спортивної зали.
За результатами змагань збірна команда ДНЗ «МБЦПТО» посіла почесне І місце, не програвши жодної гри. Вітаємо команду центру, до складу якої увійшли учні:
Павлюк Артем гр. № 6;
Галушкін Дмитро гр. ТУ-5;
Горохов Микола гр. № 6;
Зирянов Сергій гр. ТУ-5;
Сікорський Віталій гр. ТУ-1;
Жишко Артем гр. ТУ-1;
Афанасьєв Кирило гр. № 111;
Романенко Михайло гр. № 112;
Турубар Тарас гр. ТУ-5
ІІ місце в запеклій боротьбі виборола команда ДНЗ «ВБПАЛ», ІІІ призове місце зайняла команда ДНЗ «МПАЛ», ІV місце зайняла команда ДНЗ «МВПУ».
Після підведення підсумків команди-призери були нагороджені грамотами та солодкими пирогами.
Підготував команду переможців тренер спортивної секції по волейболу – Рибін Олександр Олексійович.
Всі, хто обрав спорт, вже є переможцями, незважаючи на зайняте місце! Нехай завжди перемагає дружба!
P.S. 06.12.2018 р. на базі ДНЗ «Запорізькій ЦПТОВТ» відбудуться обласні фінальні змагання з волейболу серед юнаків, за першість області серед учнів ПТНЗ Запорізької області. Збірна команда центру готується до цих змагань, і ми всі, сподіваємось на їх перемогу!
Керівник фізвиховання Олександр Миколайович Кущ

2

3

4

5

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР