Перемога за нами!

Перемога за нами!

Вже доброю традицією для педагогів Державного навчального закладу «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» стала участь у Обласних та Всеукраїнських конкурсах. Мабуть, непомітна для оточуючих щоденна, копітка робота педагогів, але, коли ми знаходимо прізвища наших колег серед переможців, стає зрозуміло – тільки постійна праця та самовдосконалення дають високий результат.
Своїми досягненнями вони прославляють наш центр, розширюють свій світогляд та докладають максимум зусиль, щоб поповнити скарбничку досягнень новими успіхами.
В період з 21.06.-26.10. 2018 р. проходив щорічний Всеукраїнський конкурс для педагогічних працівників професійно-технічної освіти на кращий електронний освітній ресурс «ПЛАНЕТА IT». Конкурс проводить Інститут ПТО НАПН України за сприяння Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України для забезпечення закладів професійно-технічної освіти сучасними навчально-методичними матеріалами, створення сучасної інноваційної електронної бібліотеки та впровадження їх у процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.
Конкурс спрямований на виявлення кращого досвіду створення інноваційних освітніх продуктів у системі професійно-технічної освіти на основі ресурсів ІКТ, розвиток ініціативи педагогів у розробленні та вдосконаленні навчально-методичних матеріалів, мотивування педагогів до використання ІКТ у навчально-виховному процесі.
Конкурс проводився за такими номінаціями:
навчально-методичне забезпечення професійної підготовки;
навчально-методичне забезпечення загальноосвітньої підготовки;
курс дистанційного навчання;
електронна система управління навчальним закладом;
професійне відео-портфоліо.
Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» на конкурсі представляли Анохіна Наталія Іванівна та Солонцова Олена Володимирівна – викладачі спеціальних предметів. Вони взяли участь у номінації «Навчально-методичне забезпечення професійної підготовки», тема роботи: «Онлайн-курс як одна із інновацій в освіті та впровадження його в навчальний процес».
Оцінювання робіт учасників конкурсу проводиться журі шляхом присвоювання балів. За присвоєними балами викладачі Анохіна Н.І. та Солонцова О.В. посіли почесне І місце, ставши переможцями конкурсу «Планета ІТ-2018».
Приємно зазначити, що це не єдина перемога творчого тандему Наталії Іванівни та Олени Володимирівни. Так, у 2013 році в конкурсі «Найкращі методичні розробки уроків» (журнал «Профтехосвіта), присвячений Дню професії, педагоги посіли ІІ та ІІІ місця.
Анохіна Н.І. брала участь у міжнародному конкурсі «Сучасні заклади освіти – 2015» з розробкою «Веб-квест як один із засобів упровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення доступності та ефективності освіти, удосконалення навчально-виховного процесу з метою підготовки майбутнього висококваліфікованого робітника», отримала диплом переможця і золоту медаль.
Солонцова О.В. брала участь у міжнародному конкурсі «Сучасні заклади освіти – 2016» з розробкою: мультимедійної навчальної програми «A journey in a passenger train» та отримала диплом переможця та золоту медаль.
Солонцова О.В. брала участь у міжнародному конкурсі «Сучасні заклади освіти – 2016» з колективною розробкою з Козятинським МВПУЗТ: «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в поза навчальний час» та отримала диплом і золоту медаль.
І знову нові перемоги творчого тандему:
Участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ 2017» у номінації «Електронна система управління НЗ» з розробкою «Віртуальний методичний кабінет» у 2017 р., посіли ІІІ місце.
Участь у ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018» у номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ», отримали диплом та срібну медаль.
Участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий електронний освітній ресурс «Планета ІТ 2018» у номінації «Навчально-методичне забезпечення професійної підготовки» з розробкою «Онлайн-курс як одна із інновацій в освіті та впровадження його в навчальний процес» у 2018 р., посіли І місце.
Ми щиро вітаємо наших колег (до речі, завдяки керівникам, які не заважають працювати, їх шлях до перемоги був значно легшим) з новими досягненнями та бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!

Методисти Дорохова Леся МИколаївна, Масло Олександра Олексіївна

SONY DSC

SONY DSC

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР