Наші випускники свідомо обирають вищу освіту за залізничним напрямком!

Наші випускники свідомо обирають вищу освіту за залізничним напрямком!

З Дніпровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка Лазаряна (ДНУЗТ) наш навчальний заклад ДНЗ “МБЦ ПТО” залізничний профіль здавно плідно співпрацює, тому 13 квітня для наших учнів була організована поїздка на День відкритих дверей до цього навчального закладу. Викладачі факультету «Транспортна інженерія» (ТІ) провели екскурсію навчальним закладом для наших учнів, але найбільше їх зацікавили навчальні діючі стенди кафедри «Локомотиви» та розповідь нашого випускника 2013 року Очеретнюка Максима (зараз – заступник голови комісії з приймання локомотивів локомотивного депо Дніпро (ТЧ-8) про роки навчання у ДНУЗТ та про перспективи працевлаштування. Завершилась наша поїздка до гостинного м. Дніпра прогулянкою мальовничим парком ім. Т.Г. Шевченка.

Відгук про екскурсію до ДНУЗТ Політикіна Микити, учня групи №36 IV курсу.
«На кафедрі «Локомотиви» гарні викладачі, які доступно все пояснювали і ввічливо відповідали на всі наші запитання щодо особливостей навчання.
Університет настільки великих розмірів, що можна заблукати, але в ньому чимало цікавих місць, таких, наприклад, як музей, а також мені сподобався зал із залізничною технікою, правда, шкода, що він був зачинений, і мені вдалося подивитися експонати тільки через скляні двері.
Після Дня відкритих дверей у ДНУЗТ нам запропонували відвідати Дніпровський парк ім. Т.Г. Шевченка. В ньому багато цікавих місць, які за один раз не переглянути. Крім цього парк розбитий на дві частини. Перша – основна, і друга – через міст, в якій знаходиться пам’ятник Шевченку і храм. З території парку можна потрапити з одного берега на інший не тільки через міст, а й канатною дорогою через річку.
Протягом поїздки містом Дніпром я побачив багато цікавих і гарних місць, які хотілося б відвідати, та і взагалі після поїздки у мене залишилися одні позитивні емоції. Це того варте.
І крім цього хочу додати, що викладачі, студенти, які нас зустрічали були дуже добрі і гостинні, – планую свою освіту продовжити саме в цьому університеті»
Сподіваємось, що саме завдяки яскравим враженням від поїздки більшість наших випускників цього року продовжать освіту саме за залізничним напрямком!

                                                               Черемісінова Ю.Л., Політикін Микита

4

3

5

8

7

 

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР