День відкритих дверей

День відкритих дверей

На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, особливо професій залізничного напрямку. А завдяки впровадженню дуальної системи навчання, де велика роль надається виробничому навчанню, цей напрямок підготовки фахівців стає особливо актуальним у наш час.
15 квітня 2019 року у ДНЗ «МБЦ ПТО» відбувся День відкритих дверей, метою якого було залучити випускників шкіл на навчання до нашого навчального закладу та відповісти на запитання стосовно умов вступу та напрямків навчання.
У «залізничному» відділенні ми радо зустріли тих, хто стоїть на порозі дорослого життя та обирає майбутню професію. До нас завітали учні ЗОШ № 13, 14, 22 та 23, а також КЗ ЗСО І-ІІІ ст. “Успіх”з Новобогданівки. Загальна кількість гостей склала 130 учнів.
Майбутніх абітурієнтів чекала цікава програма. Спочатку перед ними виступили заступник директора з ВР Потєряєв І.Л., колишній випускник, а нині машиніст – інструктор Мелітопольського локомотивного депо Матросов А.В. та випускники цього року Бугай М. ( залізничний профіль) та Акімова Вікторія (будівельний профіль). Вони розповіли про переваги професій, які надаються у нашому навчальному закладі. А потім майбутні абітурієнти відвідали майстер – класи наших викладачів та майстрів, де змогли доторкнутися» до професій, що їх зацікавили.
Дякуємо усім, хто до нас завітав, та сподіваємося на зустріч 1 вересня майбутнього навчального року!

1

6

7

17

20

22

23

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР