Щоб пам’ятали!

Щоб пам’ятали!

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці травневі дні і величні пам’ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами, які приносять вдячні потомки, щоб вшанувати пам’ять героям, які віддали своє життя за мир на нашій землі.
7 травня 2019 року у ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення і 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для усіх присутніх прозвучали вітання методиста центру Дорохової Лесі Миколаївни усіх присутніх зі святом Перемоги, що є символом героїчного минулого наших батьків і дідів. Учні подякували полеглим і живим за сьогоднішній мир, поклавши квіти до Алеї слави, згадавши поіменно усіх Героїв – випускників нашого навчального закладу.
Йдуть роки, все менше залишається свідків тих страшних воєнних подій. Все менше ветеранів мають змогу прийти на урочистості. Оплесками зустрічали учні виступ Поліщук Людмили Іванівни, дитини війни, яка багато років працювала викладачем у нашому навчальному закладі. Вона ще раз нагадала про важливість ніколи не забувати про подвиг тих, завдяки кому була отримана довгоочікувана перемога.
Гості, викладачі та учні вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, кого з нами зараз вже немає, хто віддав своє життя за мирне майбутнє.

Хоча вже давно гул пекельний затих,
Забути – не вистачить змоги…
Зі сплаву геройства і мертвих й живих
Писалось ім’я Перемоги.

10

19

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР