День знань

День знань

1 вересня 2014 року у ДНЗ “МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ” відбулася урочиста лінійка і святковий захід, присвячені Дню знань.

На урочистому заході були присутні батьки, випускники, учні, педагоги, працівники ліцею.

На святковій лінійці, з привітаннями та напутніми словами до учнів звернувся директор ДНЗ “МЕЛІТОПОЛЬСКИЙ ПЛЗТ” Потєряєв І.Л. Він побажав всім наснаги, оптимізму, витримки і гарних результатів у навчанні.

Для учнів третього та четвертого курсу Перший Дзвінок у нашому навчальному закладі лунав востаннє, тому вони урочисто передали Ключ Знань своїм наступникам – першокурсникам, а також дали молодому поколінню настанови. Старшокурсники привітали присутніх піснями, прочитали вірші.

DSC_4187

З метою збагачення знань учнів про історію України, та виховання патріотичних почуттів, у всіх групах ліцею проведено перший урок на тему: «Україна – єдина країна».

Для когось навчальний рік, що розпочинається, буде першим, для когось – наступним чи останнім. Але день, яким він відкривається, завжди хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і, звичайно, переливчастим дзвоником.

Від усієї душі вітаємо учнів 1-го курсу із вступом до нашого ліцею! Щиросердечно вітаємо усіх із з початком нового навчального року! Хай щастить усім нам!
DSC_4208

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР