Під прапором спорту

Під прапором спорту

Щороку в другу суботу вересня Україна святкує День фізичної культури та спорту. Це свято миру та злагоди, краси та здоров’я, дружби, добра та співдружності. Учні та педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» також не залишились осторонь.

Святковий день розпочався урочистою лінійкою, яка дала старт відкриттю спартакіади навчального закладу з різних видів спорту. Цього дня на подвір’ї ліцею пройшли змагання з піднімання гирі, зі стрибків на скакалці та стрібків у довжину, перетягування канату, підтягування на високій та низькій перекладині, підніманні тулуба в сід, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, піонерболу. Після закінчення змагань суддями були підведені підсумки змагань, за результатами яких визначилися переможці в кожному з видів як в особистому, так і в командному заліку. Кожен учень, який показав найкращий результат, був нагороджений грамотою.

Спортивний тиждень продовжився змаганнями з міні-футболу, в яких взяли участь збірні команди юнаків, учнів І – ІV курсів та груп ТУ. За результатами ігор визначилися переможці в підгрупах, які зустрілися у півфіналі, а найсильніші продовжили боротьбу за призові місця в фінальних іграх. Команди, які стали призерами змагань, отримали дипломи.

Участь у спортивному святі довела ще раз всім учасникам, що учні ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» за здоровий спосіб життя, за мир та злагоду.

Керівник фізичного виховання

ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ»

М.В.Борщевська

6aDlntZ8f_o

8FTC336H-zY

kcHEeQuYSx4

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР