ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ»  отримав золоту медаль на Шостій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти-2015”

ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ» отримав золоту медаль на Шостій міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти-2015”

12 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося урочисте відкриття Шостої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організувала і провела виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Виставка представила 786 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, асоціацій, видавництв, підприємств з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Латвії, Литви, Естонії, США та Молдови.

Привітання виставці надіслали Голова Верховної Ради України Володимир ГРОЙСМАН; Міністр освіти і науки України Сергій КВІТ; Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМЕНЬ.

Упродовж другого дня роботи виставки відбувся День професійно-технічної освіти. В урочистостях з нагоди професійного свята взяли участь директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В’ячеслав Супрун та академік-секретар відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України Неля Ничкало. Діяльність професійно-технічного навчального закладу з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників, шляхи упровадження інформаційно-комунікаційних технологій і кращого досвіду в освітню практику, інноваційних технологій навчання на виставці презентували 134 професійно-технічні навчальні заклади з 11 регіонів України. День професійно-технічної освіти супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала проведення семінарів з обговоренням проблем подальшого розвитку професійно-технічної освіти, презентацію досягнень педагогічних колективів на виставкових стендах, роботу майстер-класів «Місто майстрів» та театралізований показ мод.

На участь у конкурсі з тематичних номінацій виставки було подано 573 роботи. Конкурсні роботи надіслали педагогічні колективи з усіх регіонів України, а також навчальні заклади Польщі, Словаччини, Естонії та Молдови. Експертну оцінку якості робіт проводили наукові інститути Національної академії педагогічних наук України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, Компанія «Виставковий Світ».

Державний навчальний заклад «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» у цій номінації представили роботи: викладача предметів професійно-теоретичного циклу Анохіної Наталі Іванівни (тема розробки: «Веб-квест як один із засобів упровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення доступності та ефективності освіти, удосконалення навчально-виховного процесу з метою підготовки майбутнього висококваліфікованого робітника») та викладача предметів професійно-теоретичного циклу Захаренко Наталії Євгенівни (тема розробки: «Створення мобільного додатка професійно-технічного навчального закладу»).

Віце-президент Національної академії педагогічних наук України А. Гуржій, директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України В. Супрун, виконавчий директор освітянських заходів Компанії «Виставковий Світ» В. Сокол та директор Компанії «Виставковий Світ» С. Рудько вручили Державному навчальному закладу «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» – переможцю конкурсу з тематичних номінацій виставки золоту медаль.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР