Ювілей святкуємо разом

Ювілей святкуємо разом

27 березня ДНЗ «МПЛЗТ» на годину став  осередком театральної культури. З ініціативи керівника Зразкового психологічного театру «МасКа» Т. Терьохіної в актовій залі ліцею зібралися актори театру дитячої школи мистецтв «Сузір’я», театральної студії «Арт» ДНЗ  «МБЦ ПТО», театральної студії Мелітопольського торгово-професійного ліцею та винуватці   цього заходу – актори «МасКи».  Колективу  в цьому році виповнилося  10 років.  На честь ювілейної дати і був проведений цей театральний фестиваль. «Хочеться, щоб аматорські колективи міста  більш масштабно відчули, що таке театральні підмостки», – поділилася своїми мріями  з нами в інтерв’ю керівник театру Тетяна Терьохіна.

Протягом багатьох років з акторами театру  співпрацює трупа театру школи мистецтв «Сузір’я», якій теж виповнилося 10 років. За час дружнього сімбіозу глядачі  побачили багато цікавих робіт. Керівник театру Олена Соболєва та її вихованці  прийшли привітати  своїх друзів: «Ми всіх вітаємо з Днем театру. Бажаємо творчих успіхів, перемог і, головне, знайти у цьому житті себе, свою роль».

Прийшли привітати театралів і ті, хто колись стояв на театральних підмостках, а саме: випускники театру «МасКа» та колишні учні ДНЗ «МПЛЗТ». Юнаки та дівчата декілька років тому змінили напрямок своєї діяльності, але, як  зізналися вони самі, їхнє життя на сцені залишилось у пам’яті назавжди.

                                                                                                          Гришко Кирило, група 33а,

Актор театру «МасКа»

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР