Тиждень професії «Адміністратор»

Тиждень професії «Адміністратор»

Насиченим видався тиждень з 14.04 по 17.04.2015 р. професії «Адміністратор» для учнів групи №24, які під час проведення конкурсів та виховних заходів продемонстрували професійні якості своєї професії.

На високому методичному рівні були організовані та проведені всі заходи тижня.

Творчий політ і фантазію учнів завжди цікаво застосувати в реальних проектах, які залишають свій слід як в житті нашого ліцею, так і в професійному зростанні конкурсантів. Саме в такому проекті – конкурсі на створення найкращого логотипу «mplzt logo dezign» взяли участь учні групи №24.

Викладачі предметів професійно-теоретичного циклу Анохіна Н.І. та Захаренко Н.Є. оголосили конкурс на створення свого логотипу трьом командам дівчат, які мали презентувати логотипи салону краси, готелю та ресторану. Цей конкурс викликав велику зацікавленість серед учнів групи №24. Підвести підсумки конкурсу було дуже складно, бо концептуальний задум, графіка і кольорове рішення всіх проектів було високо оцінено журі конкурсу. За результатами цього заходу були визначені переможці:

І місце – команда №3 у складі учнів: Данилюк Антоніна, Набойченко Анастасія, Лисак Вероніка, Радіна Катерина, Мацюта Катерина.

ІІ місце – команда №2 у складі: Марушетченко Марія, Рослякова Анастасія, Ценова Дар’я, Манжола Олена, Ральченко Оксана.

ІІІ місце – команда №1 у складі таких учнів: Третьякова Юлія, Панченко Карина, Васильченко Інна, Горбачова Ганна, Бачуріна Елизавета, Берлизева Вероніка.

Наступного дня викладач предметів професійно-теоретичного циклу Захаренко Н.Є. провела позакласний захід «Історії успіху». Учні з інтересом взяли участь у заході, метою якого була презентація дівчатами свого підприємства: салону краси, готелю та ресторану.

CAM01879

CAM01881

CAM01883

Слід зазначити, що учні повною мірою володіють комп’ютерною, мультимедійною та офісною технікою, яку використовували для підготовки конкурсних завдань, вміють впевнено викладати доповідь і доносити її сутність до аудиторії, чітко розуміють завдання презентації та виконують вимоги щодо оформлення презентації в програмі PowerPoint. Презентації були змістовні, цікаві, був помітний творчий підхід учнів до поставленого перед ними завдання. Переможцями в цій категорії були визначені:

І місце – команда №3. Склад команд не змінився.

ІІ місце – команда №1.

ІІІ місце – команда № 2.

Корисною та цікавою інформацією був наповнений усний журнал на тему «Історії успіху найбагатших та найуспішніших людей планети за версією журналу Forbes у 2014 році», який підготувала викладач Анохіна Н.І. а допомагали їй дівчата з групи №24.

Завершився тиждень урочистим нагородженням грамотами переможців конкурсів.

Анохіна Н.І. – викладач спецдисциплін

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР