Тиждень природничо-математичних наук

Тиждень природничо-математичних наук

Тиждень з 20 по 24 квітня у ДНЗ «МПЛЗТ» пройшов вельми цікаво. А все тому, що в ліцеї пройшов тиждень природничо-математичних наук. Уже в понеділок на лінійці усі групи отримали перше завдання: розв’язати ребуси з біології, фізики та географії. Перемогу одержала група 6, яка хоч і здала відповіді на ребуси останньою, але усі завдання були з правильними відповідями.

У вівторок учні захищали проекти. П’ять найкращих розробок, на думку учнів, з біології, фізики та екології були представлені публіці та навіть зірвали аплодисменти.

На третій день Тижня викладач хімії провів з групою 24 урок –дебати «Шкідливий вплив вживання алкоголю на організм». Сподіваємось, дівчата прислухалися до порад і зробили висновок щодо шкідливих звичок.

У четвер у кабінеті № 3 не було де яблуку впасти, бо групи 15 та 16 прийшли підтримати своїх одногрупників, які брали участь у інтелектуальній грі «Ох, уже ці шкільні предмети!». У веселій обстановці група 16 з невеликим відривом виборола перше місце у групи 15.

І закінчився тиждень уроком мужності «Біль Чорнобиля». Учні груп 25, 26 та ТУ -1А дізналися про аварію, яка відбулася 29 років тому, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто постраждав внаслідок цієї катастрофи.

Підсумки Тижня нашого невеликого колективу комісії природничо-математичних наук ми подали у вигляді газети. Дуже сподіваємося, що учням було цікаво. Дякуємо за увагу!

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР