Вистава «Ендорфіни»

Вистава «Ендорфіни»

21 травня 2015 року на сцені ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ» Зразковий соціально-психологічний театр «МасКа» представив глядачеві виставу «Ендорфіни» за однойменною п’єсою Народного дитячого театру «Каламбур» ( м. Харків).

Над виставою «Ендорфіни» актори театру «МасКа» працювали близько трьох місяців. Вперше театрали побачили її на Всеукраїнському фестивалі «Маски Мельпомени», який проходив у Харкові в 2011 році, учасником якого були й самі. Через 4 роки вони вирішили поставити виставу і в Мелітополі, тому звернулися до керівника дитячого театру «Каламбур» з проханням дозволити здійснити постановку. Були і здивовані, і раді, коли отримали не тільки дозвіл, а й сценарій вистави. Молоді дуже близька тема цього твору, тому що в ньому мова йде про сучасну молодь, її проблеми, про кохання, про перші починання, прагнення та відносини з дорослими. За сюжетом, підлітки, які товаришують з дитинства, обрали для своїх не зовсім традиційних ігор покинутий будинок, вони страждають від непорозуміння з рідними і вважають це головною проблемою, яка існує у житті. Кожен у п’єсі грає свого героя –його звички, інтереси, проблеми. Цікаві образи, музичне оформлення, декорації – усе це актори робили самі.

Керівник театру Т. Терьохіна вважає, що проблеми, які піднімаються у виставі «Ендорфіни», будуть завжди актуальні, тому що труднощі у відносинах між підлітками та дорослими були, є і будуть завжди.

UvpnndlNbMA

D6FQciioNw0

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР