День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України – це національне професійне свято усіх військових Збройних Сил України, яке відзначається щороку в Україні.

У нашому ліцеї вже стало традицією цього дня проводити спортивні змагання, які виховують у учнів спортивний дух та силу волі. Цього разу у спортивних іграх взяли участь групи 2-го курсу ( збірна команда 25, 26 групи) та збірна групи ТУ-5. Кожна команда представила свого суддю. Боротьба проходила жваво й цікаво: юнаки підтягувалися на перекладині, віджималися на брусах, перетягували канат, піднімали гирі. Були й гумористичні естафети. Це палкобол – ведення баскетбольного м’яча палкою з метою забити його у ворота, метбол – перенесення важких м’ячів. У спортивній залі витав дух здорового суперництва. Змагання пройшли в завзятій боротьбі, тому що команди були майже рівні у силі. Перемогла збірна команда груп ІІ курсу з рахунком 6:4. Вони виявилися більш спритними та сильними. Вирішальним стало змагання з перетягування канату.

У таких іграх визначаються справжні чоловіки, які з часом стануть справжніми воїнами, майбутніми захисниками рубежів нашої Батьківщини. В наш час це стало дуже актуальним. Провели захід викладач предмета «Захист Вітчизни» Суровцев А.В. та Седіна А.Е., викладач фізичного виховання.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР