Нам є ким пишатися

Нам є ким пишатися

Наш ліцей має не тільки давню історію, декілька династій учнів, які закінчили цей навчальний заклад, а й склад викладачів, якими по праву ми можемо пишатися. Одним з таких викладачів  є Галина Степанівна Токар, викладач фізики та електротехнічних дисциплін.

Галина Степанівна народилася у 1945 році. На вибір професії вплинула фраза її шкільного вчителя Пеліха А.І., яка стала стимулом: « У тебе з фізики може бути або 2, або 5». А потім було навчання у Запорізькому педагогічному інституті на фізико- математичному факультеті та 45 років праці викладачем фізики у залізничному училищі.

Уже три роки Галина Степанівна свій час віддає вихованню правнука, але все ще консультує колег з організаційних, методичних та наукових питань.

Скільки своїх учнів Галина Степанівна врятувала від хибних вчинків! Скільком дала путівку у життя! Донині учні – це її друзі, які телефонують, щоб дізнатися про думку свого викладача, поділитися успіхами або вислухати співчуття. Колишні випускники, вже дорослі машиністи та залізничники, – усі її діти, які ніколи не забудуть, хто така Галина Степанівна.

Г. С. Токар нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та іншими, є учителем –методистом вищої категорії.

У родині Токар Г.С. панують дружба і довіра. Галина Степанівна завжди живе справами своєї доньки та онучок, а тепер ось і правнука. Бабусина допомога цінна в усьому, її мудрість є основою усіх дій у родині. Ось така Галина Степанівна – сильна та мудра жінка, близька всім рідним, колегам, сусідам.

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР