Кавалери золотих медалей

Кавалери золотих медалей

17-19 березня 2016 р. відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

У роботі виставки брали участь багато навчальних закладів України та зарубіжних країн. На стендах були представлені різні наробки, методичні матеріали, презентації. На церемонії відкриття а пізніше на церемонії нагородження були присутні почесні гості – президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, директор інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Н.Б. Вяткіна та інші.

У цьому році роботи викладачів ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей залізничного транспорту» Біляєвої Тетяни Валеріївни та Солонцової Олени Володимирівни були представлені у двох номінаціях: «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час» та «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти». Творча робота, представлена Т.В.Біляєвою в першій номінації, була написана у складі ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту», Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту  та Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту, ліцеїв, які входять до Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю. Поданий матеріал був дуже цікавим та дещо інноваційним, тому обидві роботи були відзначені дипломами та нагороджені золотими медалями виставки. У цілому на рахунку нашого ліцею чотири золоті медалі протягом 2014 – 2016 років! А електронний підручник зі спец предмета має гриф Міністерства Освіти України. Це свідчить про системність у роботі нашого педагогічного колективу, а також є підтвердженням того, який працездатний та творчий колектив працює в Мелітопольському професійному ліцеї залізничного транспорту. Нам немає часу сваритися та ображати інших, тому що всі свої професійні знання та вміння віддаємо навчанню та вихованню учнів.

IMG_0876

IMG_0875

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР