Зустріч з письменниками Мелітопольщини

Зустріч з письменниками Мелітопольщини

22 березня в нашому ліцеї відбулася зустріч з письменниками ЛІТО ім. Павла Ловецького. Цей захід був присвячений Всесвітньому дню поезії. Вже стало традицією на це свято запрошувати письменників літературного об’єднання. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. На зустріч прийшли письменники і поети, колишні вчителі, історики, а також люди робітничих професій – творчі люди нашого міста. Всі бажаючі читали напам’ять свої вірші, спілкувались, обмінювались враженнями, ділились своїми творчими успіхами.

У творчій зустрічі взяли участь відомі мелітопольські поети: Світлана Непомняща (голова літературного об’єднання), Ольга Дунаєва (головний редактор газети «Мелітополь Літературний»), які розповіли про роботу газети. В газеті друкуються як молоді поети, так і видатні письменники міста. Також на зустріч завітали Ганна Шевченко (постійний гість нашого ліцею), яка подарувала бібліотеці сім своїх книжок. Її поетичні збірки привертають увагу наших читачів. Богдана Гайдучек – одна  з наймолодших членів літоб’єднання. Дівчині 19 років. Зі слів відомих літераторів, у Богдани великий потенціал у поетичному плані. Під час зустрічі Богдана розповіла: «Вірші пишу з дитинства, особливо на філософську тематику. Дуже рада, що потрапила до літоб’єднання». Наші учні дізналися, що в цьому році літературному об’єднанню виповниться 85 років. Літоб’єднання нараховує 46 письменників та поетів, серед яких є школярі, студенти, пенсіонери. Засідання літоб’єднання відбуваються кожні пів року: навесні присвячені Всесвітньому дню поезії, восени – дню народження літоб’єднання .

У День поезії мелітопольські поети читали вірші про красу рідного краю, розмірковували над вічними питаннями буття. Кожен письменник мав можливість виступити зі своїми новими віршами і поділитися думками про роль поезії в нашому житті. Учні жваво спілкувалися з гостями, ставили питання, щоб дізнатися більше про їхню творчість, плани на майбутнє. Юнаки та дівчата виявили побажання знову зустрітися з нашими гостями. Сподіваємось, що наша плідна праця буде продовжуватися не один рік.

Бойко Л.Л. – бібліотекар ДНЗ «МПЛЗТ»

IMG_0930

IMG_0933

IMG_0934

IMG_0941

IMG_0946

IMG_0955

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР