Акція «Писанка для бійця»

Акція «Писанка для бійця»

28 квітня 2016 року учні та педагоги ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» взяли участь в акції «Писанка для бійця». Вечір Чистого четвера жительки Мелітополя, серед яких були студентки МДПУ імені Б. Хмельницького, учні та педагоги ДНЗ «МВПУ» та ДНЗ «МБЦ ПТО», співробітники Мелітопольського краєзнавчого музею, провели за підготовкою крашених яєць. У хід пішли різноманітні техніки розпису, від звичайного фарбування та декупажу до розписування яєць воском. Ініціатором виступила Мелітопольська громадська організація «Патріот», з якою наш ліцей співпрацює вже не вперше.
У результаті отримали біля 300 яєць «ручної роботи», які разом з іншими подарунками на Великдень, були відправлені на передову бійцям АТО.
А ще ліцей взяв участь у акції «Великодній кошик для бійця», яку проводила Запорізька обласна рада волонтерів. ДНЗ «МПЛЗТ» передав декілька десятків великодніх яєць, які напередодні розписали учні ліцею на майстер – класі з писанкарства, паски, м’ясні продукти, свіжі овочі.

Должкова В.В. — викладач ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПЛЗТ»

1

2

3

4

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР