Цей день треба пам’ятати

Цей день треба пам’ятати

05 травня 2016 року в актовій залі ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ» пройшов Урок мужності, присвячений Дню пам’яті та примирення, перемозі народу у Другій світовій війні. Театралізована композиція Зразкового соціально-психологічного театру «МасКа» «Чи не тому ми живемо, бо померли вони?» нікого не залишила байдужим. До того ж 5 травня ще й День пам’яті О. М. Перепелиці, випускника ліцею, Героя, чиє ім’я носить наш навчальний заклад. До пам’ятника О. Перепелиці та барельєфів Героїв – випускників на Алеї Слави кращі учні поклали квіти. Усіх загиблих у роки Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання. Цього дня до нас завітали гості: голова Ради ветеранів Мелітопольського залізничного вузла, дитя війни, Пашко Олександра Миколаївна та ветеран війни та праці, який багато років працював у вагонному депо м. Мелітополь Ільяшенко Володимир Васильович.
Він потрапив на війну у 1944 році, коли йому виповнилося лише 17 років. Багато чого довелося пережити людям, які пізнали жахіття війни, але вони продовжують радіти життю, чого й нам бажають. Учні уважно слухали спогади про героїзм нашого народу, захоплено слухали пісні у виконанні Володимира Васильовича та вірші.
Зустріч завершилася фотографуванням, яке продовжувалося довго, бо було багато бажаючих залишити на згадку фото з людьми, завдяки яким ми живемо щасливо вже 71 рік.

7
1

2

3

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР