На гостину до Бердянська

На гостину до Бердянська

Незабаром закінчиться навчальний рік. Усі з нетерпінням очікують літні канікули. «Актори» нашого соціально-психологічного театру «МасКа» теж закінчили навчальний театральний сезон.Та ще й як!
Наші улюблені “ENDORPHINЫ” побачили Бердянськ! А глядачі Бердянського професійного будівельного ліцею, з яким наш ліцей підтримує дружні стосунки протягом багатьох років, побачили нашу улюблену виставу. 19 травня ми відвідали місто Бердянськ. Ця поїздка була відповіддю на запрошення керівників та ради учнівського самоврядування навчального закладу. Метою зустрічі був обмін досвідом з питань естетичного виховання учнів, розвитку їхніх талантів. Крім того, нам хотілося заохотити гуртківців за їхню таку важку й потрібну працю.
Наші «театрали» були вражені гостинністю та теплим прийомом. Неабиякі емоції викликали доглянуті клумби, літня альтанка, проте найбільше вразив затишок навчального корпусу, кабінетів, створений руками учнів. Сумніву немає, що тут навчаються будівельники!
Актова зала на 270 посадочних місць була майже заповнена – адміністрація, майстри виробничого навчання, викладачі і, звичайно ж, учні. Злободенна тема вистави не залишила байдужими як юного, так і зрілого глядача – і шквал бурхливих оплесків у фіналі був тому підтвердженням.
Після вистави директор ліцею Василь Дмитрович Гищук тепло відгукнувся про роботу учасників «МасКи», подякував за представлену роботу, побажав нових успіхів у театральному мистецтві й запевнив нас, що учні Бердянського професійного будівельного ліцею відвідають наш ліцей зі своєю програмою. Господарі щедро пригостили обідом, разом з нами фотографувалися. Повертаючись додому, завернули до моря подихати морським бризом. Від поїздки нітрохи не втомилися, дорогою ділилися враженнями, переглядали фото. Як завжди, щасливі і веселі повернулися додому. Хочеться зазначити, що цей показ відкрив нові фарби вистави, що потішило керівника колективу.
Час промайнув дуже швидко! Вивантажуючи декорації та розбираючи сценічні костюми,навіть не вірили, що лише декілька годин тому ми були в іншому місті. Сонячний Бердянськ залишив у серці надзвичайні емоції!
Сподіваємося на нову зустріч з учнями Бердянського професійного будівельного ліцею, але уже в актовій залі нашого навчального закладу.

Т. Терьохіна,
керівник театру «МасКа»
ДНЗ «Мелітопольський ПЛЗТ

BSfsBoiNw_c FiKHNprmMsE Ni7m5s7aTX4

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР