Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

16-18 березня 2017 року у Києві проходила Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, народний депутат України Віталій Курило. У виставці взяли участь 796 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.
Оргкомітет у рамках виставки проводив рейтингові конкурси з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності» та конкурси за тематичними номінаціями з нагородженням золотими, срібними, бронзовими медалями.
Наш навчальний заклад вже багато років бере участь у цій широкомасштабній події у світі навчальних закладів. І знову ми не пасли задніх. Наше територіально відокремлене структурне відділення ДНЗ «МБЦ ПТО» отримало золоту медаль у номінації «Розробка та впровадження інноваційних проектів, тренінгових технологій, програм і рішень для осучаснення навчального процесу та підвищення рівня знань молоді» за розробку електронного підручника – квесту з хімії та біології. Цей електронний посібник протягом року розробляли викладач біології Н.В. Вертелицька та викладач хімії В.В. Должкова. Вітаємо з перемогою! Дуже приємно, що це вже п’ята золота нагорода нашого педагогічного колективу.
Наш творчий колектив і надалі буде старанно працювати, щоб гідно представляти себе на таких заходах.

8

9

19

18

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР