Наші дівчата найкращі

Наші дівчата найкращі

Насиченим видався тиждень з 03.04 по 07.04.2017 р. професій «Касир квитковий» і «Контролер-касир» для учнів груп №24, 34, 4, які під час проведення конкурсів та виховних заходів продемонстрували професійні якості.
На високому методичному рівні були організовані та проведені всі заходи тижня.
Викладач предметів професійно-теоретичного циклу Анохіна Н.І. та майстер в/н Горб О.В. провели брейн-ринг «Нумо, сервіс!». Учні з інтересом взяли участь у заході, метою якого було формування позитивної мотивації до надбання професійних навичок, підвищення значущості та престижу професії контролер-касир. За результатами цього заходу були визначені переможці:
І місце – команда групи №24 та ІІ місце – команда групи №34.
Наступного дня майстер в/н Щербак Т.В. організувала усний журнал на тему: «Безпечна праця – запорука успішного і щасливого життя!», який провели учні групи №4 Григор’єва Наталія та Бережна Софія.
Творчий політ і фантазію учнів завжди цікаво застосувати в реальних проектах, які залишають свій слід як в житті нашого навчального закладу, так і в професійному зростанні конкурсантів. Саме в такому проекті – конкурсі розробки одягу для співробітників ПАО «Укрзалізниця» і для контролерів-касирів у стилі «Шанель» взяли участь учні груп дівчат. Цей захід організувала та провела майстер в/н Лаврова Т.А.
Бажаємо нашим дівчатам перемог у житті!

1

2

3

10

9

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР