Підведення підсумків

Підведення підсумків

«Залізничне» відділення ДНЗ «МБЦ ПТО» протягом останніх п’яти років працювало над темою «Впровадження у навчально-виробничий процес педагогіки толерантності як запоруки побудови демократичного, стабільного, заможного громадського суспільства». Підсумки роботи над цією темою навчальний заклад вирішив підвести у вигляді педагогічних читань «Панорама педагогічних ідей», де керівники методичних комісій мали змогу похвалитися досягненнями педагогічного колективу закладу.
Голови МК «Адміністратор» та МК електротехнічних дисциплін Н.І. Анохіна й О.В. Солонцова представили колегам проект віртуального методичного кабінету, який буде постійно поповнюватися різноманітним методичним матеріалом та дасть можливість для спрощення пошуку «цікавинок» від наших викладачів та майстрів в\н. Голова МК професій господарства рухомого складу О.І. Залогін продовжив розповідь про новинки та ознайомив нас з майбутнім підручником «Будова та ремонт електровоза». Голова МК професій газозварювального господарства О. М. Груцинова розповіла про заходи, які проводить її комісія, а О.Г. Бикова у цікавій формі провела екскурс у світ виховних годин та позакласних заходів, які проходять у ввіреній їй МК класних керівників.
Закінчили педагогічні читання голова МК «Захисту Вітчизни» та фізичного виховання А.В. Суровцев, який розповів про патріотичне виховання у нашому навчальному закладі, і голова МК гуманітарної підготовки Т.В. Біляєва, яка поділилася успіхами своїх дівчат.
Таким чином, цей захід показав, що наш педагогічний колектив має високий рівень і готовий дарувати дітям знання на високому методичному рівні виховувати їх належним чином.

3

4

5

7

8

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР