Козацькі ігри

Козацькі ігри

13 жовтня, напередодні святкування Дня українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови пресвятої Богородиці у першому відділенні ДНЗ «МБЦ ПТО» пройшли «Козацькі ігри». Свято розпочалося театралізованим дійством, у якому взяли участь гості навчального закладу: діти з Мелітопольського обласного притулку подарували майбутнім козакам танцювальний та вокальний номери, а вихованці Дитячої школи мистецтв, танцюристи ансамблю «Відрада» – яскравий хореографічний номер. Неабияку чарівність дійству надавали стрункі та довгоногі коні, які прикрашають стійла кінно спортивного клубу «Свобода» та карета, на якій катали усіх бажаючих.
Після представлення кожного з куренів почався обряд посвяти у козаки. Справжньою шаблею та іконою генерал-майор Українського реєстрового козацтва В.М. Єременко доторкнувся до кожного отамана куреня, а після привітання представника батьківського комітету Н. Госухи, яка виконала українську пісню, почалися веселі конкурси. Дівчатам, як справжнім господиням, треба було зварити на багатті куліш, а хлопцям справитися з конем, влучити у ціль, показати силу рук, перетягнути канат та показати швидкість та кмітливість у конкурсах «Шаровари отамана» й «Дари осені».
Після різноманітних козацьких забав місця розподілилися таким чином:
І місце – курінь «Характерники» (14, 15 група);
ІІ місце – курінь «Джура» ( ТУ-4, 5 група);
ІІІ місце – курінь «Калина» ( 111, 112, 218 група).
Козакам, які посіли призові місця, вручили смаколики, без яких жоден козак не сідав за стіл: сало, ковбаса, соління, бринза та коровай хліба. Всі без винятку поласували квасом та сушками. А найкращий на смак куліш відзначали підопічні територіального центру соціального обслуговування населення. Вручені усім юним господиням нагороди свідчили про неперевершений смак кожного куліша.
Ми вважаємо, що це свято запам’ятається усім його учасникам надовго. Тож вітаємо усіх захисників зі святом та бажаємо усім наснаги та миру.

1

2

5

3

9

6

7

4

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР