Святкуємо ювілей

Святкуємо ювілей

 

Коли осіннє листя кружляє над сірим гранітом погруддя, обминає барельєфи історії та опадає на узбіччя квіткового паласу клумби, у повітрі звучить вальс. Тому що на вулиці свято – колисці залізничних кадрів міста Мелітополь виповнилося 115 років. З нагоди ювілею педагогічний колектив та вихованці колишнього ПТУ – 12, яке зараз входить до складу ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО», приймають привітання від керівництва міста, друзів та випускників.
Вже більше століття стіни навчального закладу зустрічають та проводжають у доросле життя тисячі юних вихованців. Вони пам’ятають революційну добу початку, страшні роки війни середини та мінливий настрій економічних перетворень кінця ХХ століття. З острахом вступивши у ХХІ вік, наш заклад продовжує навчати молодь залізничним професіям.
Зараз у навчальному закладі навчається 285 студентів. Це майбутні машиністи, слюсарі рухомого складу, електрики, електрогазозварники, а також провідники та касири. Вони не тільки бачать своє майбутнє, пов’язане із залізницею, а й пам’ятають минуле, бо навчальний заклад пишається своїми випускниками, серед яких немало героїв.
Символічно, що день народження колишнього ПТУ -12 співпало з Днем залізничника, який відзначається в Україні 4 листопада. З нагоди ювілею кращі робітники навчального закладу отримали від Мелітопольського виконавчого комітету, а також від Міністерства освіти та науки почесні грамоти, подяки та ювілейні медалі.
Ми теж вітаємо наше «залізничне» відділення зі святом. Бажаємо йому процвітання, гарних учнів і хай вальс, який виконує духовий оркестр нашого навчального закладу, звучить ще багато років на подвір’ї нашої кузні залізничних кадрів.

3

4

2

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР