Навіки слава, шана і любов

Навіки слава, шана і любов

7 грудня 2017 року у «залізничному» відділенні ДНЗ «МБЦ ПТО» була проведена відкрита виховна година«Герої нашого часу», присвячена Дню Збройних Сил України.
Керівники групи № 15 О.Г. Михайлова та О.В. Солонцова, разом з учнями розповіли про мужніх, сміливих воїнів, які не шкодуючи власного життя, захищають неньку –Україну.
На захід були запрошені обидва корпуси нашого навчального закладу. Мета свята – виховання національної культури та духовності, свідомого громадянина, патріота. 26 років минуло відколи здійснилася мрія наших предків – бути господарями на своїй землі. Україна стала незалежною та виникла потреба створити національну армію, яка б змогла забезпечити мир, спокій та злагоду в державі.
На святі були присутні гості: заступник начальника 27-го відокремленого дивізіона Олексій Медвєдєв та мелітопольський бард, волонтер Віталій Лиходід, який виконав патріотичні пісні, присвячені воїнам АТО. Олексій Медвєдєв подякував учням за їх волонтерську допомогу і побажав жити в мирі та злагоді, бути гідними громадянами України.
Для присутніх в залі учні нашої групи розповідали про українську армію, подвиги мелітопольських солдат та вшанували пам’ять загиблих воїнів Хвилиною мовчання.
У завершенні свята пролунали слова привітання чоловікам та хлопцям центру: учениці В. Шевченко та В. Черноморченко подарували усім присутнім пісню « Як у нас на Україні».
Цей захід – маленька частина великої поваги нашим захисникам.
Своїм солдатам воздамо по праву
Від козаків до воїнів АТО.
Усім, хто нашу захищав державу, –
Навіки слава, шана і любов.

2

4

8

12

15

20

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР