Звучи, прекрасна наша мово!

Звучи, прекрасна наша мово!

                    Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову   (Л. Костенко)

21 лютого 2018 року в актовій залі другого корпусу ДНЗ «МБЦ ПТО» пройшов захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови, який провела викладач історії Чубун Людмила Олександрівна.
Міжнародний день рідної мови проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО у листопаді 1999 року. Відзначається щороку з 21 лютого 2000 року для сприяння мовній і культурній різноманітності. За недовгий час свого існування свято вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого народу.
Завдяки заходу учні дізналися про тернисту долю української мови до сьогодення, зв’язок української пісні з трагічними та веселими подіями, які спіткали Україну на шляху до волі та про її вшанування у всьому світи.
Відчути мелодійність української мови допомогли пісні у виконанні учасника народного ансамблю бандуристів «Джерело» Чубун Анатолія Івановича. Чудове виконання пісень класиків української естради було нагадуванням нинішньому поколінню про славні традиції літературної української мови. Адже любити Батьківщину, знати її історію, шанувати пам’ять пращурів – означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для нас інші. І для цього, передусім, треба бути гідним громадянином своєї держави.

2

5

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР