День цивільного захисту

День цивільного захисту

Під час уроків учні та працівники ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» почули дзвоник, але не такий, як зазвичай. Він відрізнявся тривалістю. Це сигнал пожежної тривоги.
«В результаті загоряння в одному з навчальних кабінетів сталася пожежа, що супроводжувалася задимленням», – за такою легендою 30 березня 2018 року у центрі проходили навчання і перевірка дій учнів та працівників за сигналом «Пожежна тривога». Завдяки чітким і злагодженим діям ланок оповіщення та евакуації всі, хто перебував у будівлі навчального закладу, швидко та організовано були виведені на безпечну відстань від місця займання. Після цього до своїх обов’язків приступили ланки пожежогасіння та аварійно-технічна.
Умовна пожежа та її наслідки були локалізовані та повністю усунені. Санітарна ланка опитала та перевірила стан здоров’я всіх «евакуйованих», та впевнилась, чи немає серед них постраждалих.
Звісно, такі легенди та тренування дуже необхідні, бо від правильних дій в небезпечній ситуації залежить життя людей. І добре, що це лише легенда. Такі навчання виховують впевненість в тому, що якщо доведеться комусь опинитися в справжній надзвичайній ситуації, то він зможе не розгубитися, зорієнтуватися, та, якщо треба, то надати допомогу постраждалим.

3

5

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР