Свято першого дзвоника!

Свято першого дзвоника!

3 вересня на подвір’ї «залізничного» корпусу ДНЗ «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЦЕНТР ПТО» було багатолюдно. Тут зібралися представники різних поколінь. Щороку вони приходять привітати молоду зміну залізничників з Днем знань. Серед гостей були присутні ветеран праці, викладач математики Кувачова Валентина Михайлівна, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна, методист ДНЗ «МБЦ ПТО» Дорохова Леся Миколаївна.
Свято почалося з привітального слова виконуючого обов’язки директора центру Потєряєва Івана Леонідовича. До привітань долучилися представники залізниці: начальник структурного підрозділу «Мелітопольське локомотивне депо» Дядченко Юрій Юрійович, перший заступник начальника локомотивної служби регіональної філії «Придніпровська залізниця» Сітало Андрій Миколайович та колишні випускники, машиністи–інструктори Казаков Олександр Вікторович та Матросов Андрій Валерійович. Вони завітали до нас у гості згідно програми соціального партнерства ДНЗ «МБЦ ПТО» і ПАТ «Укрзалізниця», яка була затверджена директором департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Л. В. Василегою. Завдяки цій співпраці була відкрита експериментальна група за спеціальністю «Машиніст тепловозу. Машиніст електровозу. Слюсар з ремонту рухомого складу», яка навчатиметься за дуальною формою навчання. Було багато не тільки привітань, але й побажань та сподівань на майбутню співпрацю нашого навчального закладу з ПАТ «Укрзалізниця».
Перший дзвоник цього року оголосив початок нової сторінки в історії нашого центру, отже історія нашого навчального закладу продовжується, і ми чекаємо випускників 9-11 класів, які мріють стати залізничниками.

IMG_5849

IMG_5850

IMG_5855

IMG_5862

IMG_5867

IMG_5860

IMG_5903

IMG_5897

IMG_5875

IMG_5925

IMG_5934

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР