Свято першого дзвоника

Наш центр –
Не крапка на карті земній,
Це наше світло зірок мерехтливих,
Світ любові і добра,
Сподівань і надій,
Храм науки для
Розумних, допитливих!

Ось і закінчилася тепла,  і довгоочікувана пора року – пора квітів, солодких черешень, морських прогулянок та мандрівок. Настала пора нових відкриттів та звершень – ласкаво просимо Пані Осінь!

2 вересня радушно відкрилися двері ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО»  для 243 першокурсників, хлопців та дівчат, які свідомо обрали робітничу професію та незабаром стануть професіоналами своєї справи. Урочистий захід, присвячений Дню Знань, відкрив директор навчального закладу Вячеслав Миколайович Єременко. Серед гостей свята були присутні методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Четверякова Лілія Іванівна, машиністи-інструктори Мелітопольського локомотивного депо Матросов Андрій Валерійович та Зайченко Роман Володимирович, колишні працівники та випускники навчального закладу. Побажання були єдині – вірити в себе, знайти своє покликання, навчитися дружити та спілкуватися. З нагоди дня Будівельника найкращі майстри виробничого навчання будівельних професій отримали подяки за плідну працю, а їх вихованці на додаток грошові премії.

Сьогодні лунало багато пісень, вітальних слів та побажань.

Наші випускники вступають до вищих навчальних закладів, стають успішними мулярами, зварниками, консультантами, машиністами та провідниками. Вони шукають та знаходять себе, заходять у гості, розповідають про свої новини й успіхи за кавою, чаєм. Разом ми сміємося, радіємо успіхам, сподіваємося і віримо, розлучаємося та знову зустрічаємося. І це наше життя.

Вітаємо всіх з початком нового начального року! Нехай він буде вдалим на здобутки, перемоги та звершення!

Віримо в теорію великої мети і мистецтво маленьких кроків!

Методист центру

Дорохова Леся Миколаївна

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР