Здоров’я – мудрих гонорар!

О спорт! Ти – насолода!
Ти – вірний, незмінний супутник життя.
Нашому духу і тілу
Ти щедро даруєш радість буття.

20 вересня в ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» відбулося традиційне відкриття Спартакіади, присвяченої   Дню спорту. У цьому році серед гостей нашого спортивного свята був начальник управління молоді та спорту м. Мелітополя Андрій Миколайович Жорняк, який звернувся до присутніх зі словами привітання та побажав «точных ударов и покоренных высот».

Директор навчального закладу Єременко Вячеслав Миколайович привітав усіх з відкриттям Спартакіади та наголосив, що проводити спортивні свята у стінах навчального закладу стало доброю традицією. «Спорт вчить кожного наполегливості, витривалості, прагненню до перемоги, а також бажанню завжди бути кращим».
«Олімпійський вогонь» запалив найкращий спортсмен центру, Павлюк Артем.  В небо злетіли прапори Української держави та «Олімпійських ігор». На стадіоні, для участі у змаганнях та естафетах, зібралися учні, лунала музика, навколо панувала атмосфера  бадьорості, активності та нестримного бажання перемагати.

Юнаки підтягувалися на перекладині, стрибали у довжину з місця, перетягували канат, змагалися на спритність. Дівчата змагалися в метанні м’ячів, стрибали у довжину з місця та на швидкість через скакалку. Наприкінці змагань юнаки зіграли товариський  матч з  міні-футболу.

За результатами всіх змагань кращі з найкращих отримали медалі, грамоти та солодкі призи.

Відкриття Спартакіади добігло кінця, але спортивне життя центру продовжується. Попереду ще багато різноманітних конкурсів, змагань, перемог та подолання нових спортивних вершин. Нехай кожен, хто мріє бути на вершині, досягне своєї мети!

Соціальний педагог ДНЗ “МБЦ ПТО”

    І.І. Корнева

                                                               

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР