Радіодиктант національної єдності як національний флешмоб!

Радіодиктант національної єдності як національний флешмоб!

9 листопада в День української писемності та мови в Державному навчальному закладі «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» традиційно, як і щороку, педагогічний колектив разом із учнями приєднались до Всеукраїнського проекту «Радіодиктант єдності», що проходив під гаслом #пишеморазом.
Урочистий захід розпочався піснею «Україна – це ми», яку заспівала Крута Ірина, учениця групи №34, і яку підтримали всі учасники проекту. Далі учні дізнались про історію цього Державного свята, головною метою якого є підтримка важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства, про особливості проведення цієї акції та участі в неї, переглянувши презентацію.
Гулій Касандра, учениця групи №24, виразно прочитавши, нагадала учасникам акції безсмертну поезію «Мова» Максима Рильського, заповіти якого актуальні і в наш час.
Окрема частина презентації була присвячена окремим моментам біографії автора ідеї цієї масштабної акції, – Авраменку Олександру Миколайовичу та його ролі у формуванні не тільки грамотності українського народу, але й, в першу чергу, ідеї єднання українців.
І, звісно, – написання власне диктанту «Крила України» під голос автора – Олександра Авраменка.
Закінчився флешмоб мультимедійним караоке «Заспіваємо пісню за Україну» (автор слів та музики О. Пономарьов), яку виконувала Ладченко Вікторія, учениця групи №»24 разом із усіма учасниками.
Окремо хочеться відзначити, що з кожним роком стає все більше колег та учнів, які бажають взяти участь у цьому проекті не лише заради перевірки власної грамотності, а, перш за все, заради підтримки рідної мови та писемності. Від усього серця дякуємо за участь у проекті та бажаємо нових успіхів, творчої наснаги та впевненості у власних силах!                                                               Черемісінова Ю.Л.

1

4

9

7

27

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР