З Днем народження, любе місто!

29 числа, в останню неділю вересня, м. Мелітополь традиційно святкував свій День народження  — 235 років, для Всесвіту це замало, а для міста — певний етап становлення та розвитку. ЕКСПО-ПРОСТІР «Мелітополь навчальний, промисловий, діловий» відвідали тисячі мелітопольців та гостей міста.
Святковий недільний ранок розпочався яскравою ходою творчих колективів головною вулицею м. Мелітополя, на чолі яких йшли почесні громадяни та керівництво міста. Різнобарвний ярмарок, виїзна торгівля міських підприємств — це маленький перелік святкових заходів, адже святкували День міста не один день.

За запрошенням виконавчого комітету Мелітопольської міської ради  ДНЗ «Мелітопольський БЦПТО» взяв активну участь у святкуваннях. Яскраво вдягнені у спецодяг учні з задоволенням проводили майстер-класи, дарували перехожим свої посмішки та агітаційний матеріал, запрошуючи на навчання навіть маленьких діточок, які, можливо, у майбутньому стануть нашими учнями. З цікавістю перехожі знайомились з досягненнями наших вихованців, кулінарними витворами, виробами художньої майстерності та творчими роботами електрогазозварників. Зацікавила наша презентація міську владу і гостей міста.

З Днем народження, любий Мелітополь! Розквітай, нехай слава про тебе множиться просторами України! Саме ти, під своїм дахом, об’єднав таку кількість національностей і став інтеркультурною столицею України. Нехай квітнуть твої черешневі сади, наше, медове місто!

Заст. директора з ВР Л.В. Джерелейко

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР