Вступ ДНЗ МБЦПТО

Вступ ДНЗ МБЦПТО

ШАНОВНА СПІЛЬНОТО!

Державний навчальний заклад «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» має повідомити про ситуацію, що склалася в червні цього року – на жаль, будівлі, приміщення майстерень, навчальних кабінетів, гуртожитки нашого центру у Мелітополі окуповані.

❗️ Тому для продовження здійснення освітньої діяльності у відповідності до нормативно-правових актів України та згідно з законодавством за умов воєнного стану наш центр тимчасово переміщено за адресою: місто Запоріжжя, вул. Семафорна, 1 (база ДНЗ “Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту”).

❗️ Здобувачі освіти, що закінчили навчання мають змогу отримати оригінал диплома та свідоцтва про загальну середню освіту в м. Запоріжжі, вул. Семафорна 1 або в електронному варіанті за попереднім замовленням (+38(097) 479-08-49, +38(097) 419-60-95).

❗️ Здобувачі освіти перехідних курсів продовжують навчання за індивідуальною формою незалежно від місця перебування (у тому числі тимчасово окупованому) та отримують стипендію.

‼️ Вступна компанія до ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО» на 2022-2023 навчальний рік здійснюється в електронному вигляді, посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/LEWM8C6cxSMXvTQdA

‼️ Додаткову інформацію можна отримати на нашому сайті центру: 💻https://mbzpto.org.ua/, або електронною поштою: 📥vstup.mbcpto@gmail.com, або за номером мобільного 📲+38(097) 479-08-49, +38(097) 419-60-95

‼️ Вся інформація щодо вступу знаходиться у телеграм-каналі @mbcpto
Посилання для вступу у групу: https://t.me/mbcpto

ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР